DNIPRO-M

Dnipro-M instrumenti
Dnipro-M nodrošina mūsdienīgus labas kvalitātes instrumentus un to piederumus vidējā cenu kategorijā. Dnipro-M uzsāka savu darbību Ukrainā 2000. gadu sākumā. Tad, tāpat kā tagad, galvenā prioritāte bija produktu ražošana, kam ir optimāla cenas un kvalitātes attiecība. 

Kvalitatīvas metināšanas iekārtas kļuva par pirmo Dnipro-M produktu. Pirms laišanas tirgū, tie tiek pārbaudīti un pilnveidoti, lai atbilstu patērētāja vajadzībām. Pavisam drīz Dnipro-M sāka ražot arī elektroinstrumentus. 2011. gadā instrumentu klāsts tika paplašināts. Tas ļāva uzņēmumam Dnipro-M iegūt plašu popularitāti tirgū un šobrīd tas ir atzīts par vienu no populārākajiem Ukrainas zīmoliem. Mūsdienu sasniegumi tiek apvienoti ar pieejamajām tehnoloģijām un materiāliem.

Pašlaik Dnipro-M uzņēmums ir pazīstams ne tikai Ukrainā, bet arī ārzemēs. 2019. gadā Dnipro-M instrumenti ir ienākuši arī Latvijas tirgū.

Dnipro-M metināšanas inventārs
Preču sortiments
Dnipro-M saviem klientiem piedāvā metināšanas iekārtas, rokas un elektroinstrumentus, kompresorus, celtniecības instrumentus, elektroinstrumentu piederumus, utt.

  • Starp elektroinstrumentiem ir urbjmašīnas, perforatori, slīpmašīnas, skrūvgrieži, flīžu griezēji, figūrzāģi un daudzi citi.
  • Metināšanas aprīkojuma sadaļā ietilpst gan universālā metināšanas tehnika, gan profesionālās pusautomātiskās ierīces. Ir pieejams arī plašs klāsts ar papildaprīkojumu, kā piemēram, magnēti, elektrodi, turētāji, u.c.
  • Dnіpro-M rokas instrumentu izvēle ir ļoti plaša: tajā ietilpst āmuri, galdniecības piederumi, atslēgas, naži, cauruļu griezēji, knaibles un daudzi citi.
  • Palīgmateriālu sadaļā ir abrazīvi materiāli, dimanta un zāģa asmeņi, uzgaļi, urbji, metāla birstes, utt.

Dnipro-M Latvijā
Apkope un garantija
SIA “MIG Baltic” ir oficiālais Dnipro-M pārstāvis Latvijā. Mūsu sadarbības partneru veikalos tiek pārdoti tikai oriģināli instrumenti un tiek nodrošināts pilns pēcpārdošanas serviss. Visai elektroinstrumentu līnijai tiek piešķirta divu garantija, turklāt, reģistrējot instrumentu ir iespēja saņemt arī trīs gadu garantiju. Tas nozīmē, ka rezerves daļu nomaiņa un bojājumu novēršana trīs gadus tiks veikta bez maksas. 

Instrumentu klāstu iespējams apskatīt te: Dnipro-M sortiments. Lai saņemtu piedāvājumu, sazinieties ar mums.