AY-KA

AY-KA Electric ir vadošais zīmols elektrotehnikas nozarē, kas piedāvā plašu inovatīvu un uzticamu produktu klāstu, lai apmierinātu gan dzīvojamo, gan komerciālo klientu vajadzības. Pateicoties ilggadējai pieredzei un apņēmībai sasniegt izcilību, AY-KA Electric ir kļuvusi par kvalitātes, veiktspējas un vērtības sinonīmu.

Uzņēmumā AY-KA Electric mēs saprotam energoefektivitātes un ilgtspējas nozīmi, tāpēc mūsu produkti ir izstrādāti tā, lai tie būtu energoefektīvi un videi draudzīgi. Mūsu ekspertu komanda pastāvīgi pēta un attīsta jaunas tehnoloģijas, lai radītu produktus, kas ne tikai atbilst mūsu klientu vajadzībām, bet arī veicina tīrākas un ilgtspējīgākas pasaules veidošanu.

AY-KA Electric piedāvā daudzveidīgu produktu klāstu - no apgaismojuma risinājumiem un mājas automatizācijas sistēmām līdz elektrības paneļiem un slēdžiem -, ko papildina nepārspējams klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta nodrošinājums. Mūsu mērķis ir nodrošināt saviem klientiem visaugstāko apmierinātības līmeni, un mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu viņu vajadzību apmierināšanu.

Inovācijas, kvalitāte un uzticamība ir mūsu zīmola stūrakmeņi, un mēs lepojamies ar to, ka esam elektrotehnikas nozares priekšgalā. Neatkarīgi no tā, vai esat mājokļa īpašnieks, būvuzņēmējs vai uzņēmuma īpašnieks, varat uzticēties AY-KA Electric, kas nodrošinās jums labākos produktus un pakalpojumus nozarē.

 

Mēs esam oficiālais AY-KA izplatītājs Baltijas valstīs!