Par mums

MIG Baltic ir nepārtikas preču vairumtirdzniecības uzņēmums, dibināts 2009. gada novembrī. Dibināšanas gads jau pats par sevi pierāda mūsu vienlaicīgi gan ambiciozo, gan drosmīgo soli - ienākt tirdzniecības segmentā, laikā, kad lielākā daļa uzņēmumu rēķināja apgrozījumu kritumus, medīja parādniekus un īsināja darbinieku skaitu. Ar nelokāmu optimismu, esam nostabilizējušies vairumtirdzniecības segmentā un turpinām uzlabot gan piedāvāto preču klāstu, gan apmierināto klientu skaitu.

Mūsu klienti:
Viens no mūsu pamatbalstiem klientu vidū ir mazumtirdzniecības veikali, kuri mūsu produkciju tālāk piedāvā gala patērētājam pat visattālākajos Latvijas reģionos. Tāpat mūsu klientu vidū ir gan valsts un pašvaldību iestādes, gan industriālie klienti (Ražošanas uzņēmumi, apsaimniekotāji u.c.), kuriem nodrošinām kompleksu preču piegādi to saimnieciskās darbības veikšanai.

Mūsu partneri:
Ukraina, Itālija, Vācija, Polija, Beļģija, Čehija, Somija un daudzas citas valstis ir to starpā no kurām mēs veidojam un piedāvājam savu preču sortimentu. Mūsu attiecības ar piegādātājiem ir viena no lielākajām vērtībām mūsu uzņēmumā, to apsteidz tikai mūsu kolektīvs (iespējams labākais) un klienti. Ar informāciju par mūsu piegādātājiem var iepazīties tieši virs sadaļas, ko šobrīd lasāt.

Mūsu Produkti:
Citiem vārdiem - sortiments, viens no svarīgākajiem elementiem mūsu uzņēmuma kvalitātes zīmē. Tas nenozīmē, ka visi produkti ir vienādi savā kvalitātē. Tas nozīmē, ka mēs cenšamies piedāvāt katram klientam tieši to, kas viņam ir nepieciešams. Produkti ir tikpat dažādi kā viņu pircēji un apmierināts pircējs ir tas, kurš nopircis tieši to, ko viņam vajag. Lai vairāk iepazītos ar piedāvāto un pieejamo preču klāstu lūdzu apmeklēt sadaļu Katalogi.

Tirdzniecības forma:
Mūsu tirdzniecības pārstāvji ir pieejami visā Latvijas teritorijā (skatīt kontaktu sadaļu). Sazinoties ar viņiem iespējams noskaidrot visus neskaidros jautājumus par preču klāstu, cenām un sadarbības iespējām. Patstāvīgākajiem klientiem piedāvājam preču iegādi izmantojot arī elektronisko risinājumu. Iepriekš vienojoties par sadarbības nosacījumiem, reģistrētiem lietotājiem iespējams apskatīt, salīdzināt un iegādāties preci neatejot no šī paša datora ekrāna. Atlaides un piegādes nosacījumi tiek noteikti katram klientam atsevišķi. Ilgtermiņa klientiem preču piegāde ir bez maksas.

Internetveikals INSERV.LV. 
Uzņēmuma otra darbības forma ir internetveikals INSERV.LV, kurš aktīvi darbojas kopš 2015.gada. Ideja par šo e-komercijas projektu radās organiski, jo tobrīd likās, ka tas ir loģisks solis tirdzniecības attīstīšanā, jo tajā laikā uzņēmums nodarbojās tikai ar rokas instrumentu vairumtirdzniecību. Pēc aktīvas 6 gadu darbības nolēmām paplašināties un  2021. gadā uzsākām darbību arī Igaunijā – INSERV.EE un 2023. gadā Lietuvā – INSERV.LT
  
 
Ar cieņu,
valdes loceklis
Mārtiņš Niķis